Newsletter

Ogłoszenia
Wizyty
Dziś: 471Wszystkie: 423723

Nowoczesne technologie uprawy roślin – przyjazne dla człowieka i środowiska

Aktualności » Nowoczesne technologie uprawy roślin – przyjazne dla człowieka i środowiska

http://sitr.slupsk.pl/files/150/wersja%20kolor-01.pngZ przyjemnością informujemy, że od połowy czerwca br. rozpoczęliśmy realizację projektu pn. ”Nowoczesne technologie uprawy roślin – przyjazne dla człowieka i środowiska”, które otrzymało dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

W ramach przedsięwzięcia prowadzimy warsztaty, podczas których zostanie przekazana wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie ochrony i przywrócenia właściwości użytkowanej gleby poprzez stosowanie nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz ochrony wód gruntowych poprzez stosowanie zrównoważonego nawożenia, wapnowania i nawadniania/odwadniania. Każdy uczestnik warsztatu otrzymuje darmowy tester podłoża do samodzielnego pomiaru pH gleby i wilgotności, oraz zaświadczenie o ukończeniu warsztatu.

 

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma tester podłoża do samodzielnego pomiaru pH gleby i wilgotności, ponad to uczestnicy otrzymają ulotkę, w której będą zawarte podstawowe informacje dotyczące nowoczesnych technologii uprawy roślin oraz certyfikat udziału w warsztacie.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE !!!

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt pod numerem (59) 842 58 49 pozostałe informacje w zakładce Realizowane projekty